Volleybalvereniging SDO
Samenspel Doet Overwinnen
B-Jeugd 2014-2015

 

Teamsamenstelling:

Wouter Bosma
Nena Bron
Jorrit van Drie
Arie de Jong
Lin Klaassen
Merel van der Schaaf
Anna Spoelstra
Imre Willemen

Trainer: Renee Booiman
Coach: Renee Booiman en ouders

 

Klik hier voor het programma, uitslagen en standen op de Nevobo site.

Uitslagen SDO Junioren B jongens en meisjes Heerenveen seizoen 2014-2015

Datum Tijd Team thuis   Team uit Plaats Uitslag
20-09-2014 10.00 Steenwijkerwold 1  - SDO 1 Steenwijkerwold 1-2
26-09-2014 19.15 AVC '69 1  - SDO 1 Akkrum 0-3
03-10-2014 19.45 SDO 1  - Tsjûkemarders 1 Noordwolde 0-3
24-10-2014 19.45 SDO 1  - VC Joure 1 Noordwolde 2-1
07-11-2014 19.15 Oudehaske 1  - SDO 1 Heerenveen 3-0
14-11-2014 19.45 SDO 1 - AVC'69 1 Noordwolde 3-0
17-11-2014 19.45 De Griffioen 1 (j)  - SDO 1 Wolvega 3-0
21-11-2014 19.45 SDO 1  - Steenwijkerwold 1 Noordwolde 3-0
28-11-2014 19.45 SDO 1  - De Griffioen 1 (j) Noordwolde 0-3
19-12-2014 19.30 Tsjûkemarders 1  - SDO 1 Echten 2-1
09-01-2015 19.45 SDO 1  - Advendo 1 Noordwolde 0-3
16-01-2015 19.15 VC Joure 1  - SDO 1 Joure 2-1
30-01-2015 19.45 SDO 1  - VC Joure 1 Noordwolde 1-2
06-02-2015 20.15 Advendo 1  - SDO 1 Langezwaag 3-0
13-02-2015 19.45 SDO 1  - Oudehaske 1 Noordwolde 0-3
20-02-2015 19.45 SDO 1  - Tsjûkemarders 1 Noordwolde 1-2
06-03-2015 19.45 SDO 1  - AVC '69 1 Noordwolde 1-2
13-03-2015 19.45 SDO 1  - De Griffioen 1 (j) Noordwolde 0-3
21-03-2015 10.00 Steenwijkerwold 1  - SDO 1 Steenwijkerwold 0-3
27-03-2015 19.45 SDO 1  - Advendo 1 Noordwolde 0-3
10-04-2015 19.45 SDO 1  - Oudehaske 1 Noordwolde 0-3

 

Overige informatie:

Trainingstijden: woensdagavond 18:15 – 19:15 uur
Contributie: € 9,75 per maand




Agenda:   

  

vrijdag 15 december 2017

Heren 2 - 19:45 uur - Oeverzwaluwen - Noordwolde

B-Jeugd - 19:45 uur - Vovem'90 3 - Noordwolde

Dames 1 - 21:00 uur - Tsjukemarders 2 - Noordwolde

Heren 1 - 21:00 uur - Advendo 2 - Noordwolde

 

zaterdag 16 december 2017

CMV toernooi in Akkrum/Tjalleberd 

 

woensdag 27 december 2017

Geen training

 

woensdag 3 januari 2017

Nieuwjaarstoernooi

 

vrijdag 12 januari 2018

B-Jeugd - 19:45 uur - Top en Twel 1 - Noordwolde

Dames 2 - 20:15 uur - LVVO - Langweer

Heren 2 - 20:45 uur - Hercules 1 - Noordwolde

Dames 1 - 20:45 uur - De Griffioen 2 - Wolvega

Heren 1 - 21:00 uur - L.V.C. 3 - Lemmer

 

zaterdag 13 januari 2018

CMV toernooi in Nieuwehorne


vrijdag 19 januari 2018

Dames 2 - 19:45 uur - Advendo 3 - Noordwolde

Heren 2 - 19:45 uur - OPM 4 - Noordwolde

Heren 1 - 21:00 uur - De Griffioen 3 - Noordwolde

 

zaterdag 20 januari 2018

B-Jeugd - 12:00 uur - v.c. Joure 3 - Joure

 

dinsdag 23 janurai 2018

Recreanten - Dorpencompetitie Vledder