Volleybalvereniging SDO
Samenspel Doet Overwinnen
B-Jeugd 2014-2015

 

Teamsamenstelling:

Wouter Bosma
Nena Bron
Jorrit van Drie
Arie de Jong
Lin Klaassen
Merel van der Schaaf
Anna Spoelstra
Imre Willemen

Trainer: Renee Booiman
Coach: Renee Booiman en ouders

 

Klik hier voor het programma, uitslagen en standen op de Nevobo site.

Uitslagen SDO Junioren B jongens en meisjes Heerenveen seizoen 2014-2015

Datum Tijd Team thuis   Team uit Plaats Uitslag
20-09-2014 10.00 Steenwijkerwold 1  - SDO 1 Steenwijkerwold 1-2
26-09-2014 19.15 AVC '69 1  - SDO 1 Akkrum 0-3
03-10-2014 19.45 SDO 1  - Tsjûkemarders 1 Noordwolde 0-3
24-10-2014 19.45 SDO 1  - VC Joure 1 Noordwolde 2-1
07-11-2014 19.15 Oudehaske 1  - SDO 1 Heerenveen 3-0
14-11-2014 19.45 SDO 1 - AVC'69 1 Noordwolde 3-0
17-11-2014 19.45 De Griffioen 1 (j)  - SDO 1 Wolvega 3-0
21-11-2014 19.45 SDO 1  - Steenwijkerwold 1 Noordwolde 3-0
28-11-2014 19.45 SDO 1  - De Griffioen 1 (j) Noordwolde 0-3
19-12-2014 19.30 Tsjûkemarders 1  - SDO 1 Echten 2-1
09-01-2015 19.45 SDO 1  - Advendo 1 Noordwolde 0-3
16-01-2015 19.15 VC Joure 1  - SDO 1 Joure 2-1
30-01-2015 19.45 SDO 1  - VC Joure 1 Noordwolde 1-2
06-02-2015 20.15 Advendo 1  - SDO 1 Langezwaag 3-0
13-02-2015 19.45 SDO 1  - Oudehaske 1 Noordwolde 0-3
20-02-2015 19.45 SDO 1  - Tsjûkemarders 1 Noordwolde 1-2
06-03-2015 19.45 SDO 1  - AVC '69 1 Noordwolde 1-2
13-03-2015 19.45 SDO 1  - De Griffioen 1 (j) Noordwolde 0-3
21-03-2015 10.00 Steenwijkerwold 1  - SDO 1 Steenwijkerwold 0-3
27-03-2015 19.45 SDO 1  - Advendo 1 Noordwolde 0-3
10-04-2015 19.45 SDO 1  - Oudehaske 1 Noordwolde 0-3

 

Overige informatie:

Trainingstijden: woensdagavond 18:15 – 19:15 uur
Contributie: € 9,75 per maand




Agenda:   

  

dinsdag 17 oktober 2017

Recreanten - Dorpencompetitie Vledder

 

vrijdag 20 oktober 2017

B-Jeugd - 19:00 uur - N.O.K. 1 - Oudemirdum

Dames 2 - 21:30 uur - HeVoC'89 10 - Heerenveen

 

woensdag 25 oktober 2017

Jaarvergadering

 

vrijdag 3 november 2017

Dames 2 - 19:45 uur - Wordt Kwiek 4 - Noordwolde

Heren 2 - 19:45 uur - Punt Ut 1 - Noordwolde

Heren 1 - 21:00 uur - Terherne 1 - Noordwolde

 

zaterdag 4 november 2017

CMV toernooi in Sint Nicolaasga

 

vrijdag 10 november 2017

Heren 2 - 19:00 uur - Wordt Kwiek 2 - Jubbega

Dames 2 - 19:45 uur - HeVoC'89 10 - Noordwolde

B-Jeugd - 19:45 uur - Vovem'90 3 - Noordwolde

Heren 1 - 21:30 uur - Herculse 1 - Tjalleberd

 

dinsdag 14 november 2017

Recreanten - Dorpencompetitie Vledder

 

woensdag 15 november 2017

Dames 1 - 20:00 uur - A.V.C.'69 8 - Noordwolde

 

vrijdag 17 november 2017

Heren 1 - 19:15 uur - Reva 2 - Gorredijk

Dames 2 - 19:15 uur - Advendo 3 - Langezwaag

Heren 2 - 19:30 uur - Punt Ut 1 - Blauwhuis

B-Jeugd - 19:45 uur - N.O.K. 1 - Noordwolde

Dames 1 - 20:15 uur - Reva 4 - Gorredijk

 

vrijdag 24 november 2017

Dames 1 - 20:15 uur - HVC Hemrik - Hemrik

Heren 2 - 21:00 uur - Steggerda 2 - Noordwolde

 

zaterdag 25 november 2017

B-Jeugd - 12:00 uur - VC Sneek 7 - Sneek

CMV toernooi in Joure

 

 

woensdag 27 december 2017

Geen training

 

woensdag 3 januari 2017

Nieuwjaarstoernooi