Volleybalvereniging SDO
Samenspel Doet Overwinnen
Heren 2014-2015

 

Teamsamenstelling:

Gerrit Bouius
Sierd Dolstra
Eric van Drie
Hans Jongedijk
Albert Kleinhoven
Jos Nieuwenburg
Jacob Oosterveld
Richard van Soolingen


Trainer: Anja Wijngaard
Coach: Vacant

Tassensponsor:  

VST Kantoormeubilair
IJsbaarweg 36
8391 HZ Noordwolde
www.vstkantoormeubilair.nl

 

Klik hier voor het programma, uitslagen en standen op de Nevobo site.

Uitslagen SDO Heren 1 3e klasse Heerenveen seizoen 2014-2015

Datum Tijd Team thuis   Team uit Plaats Uitslag
26-09-2014 20.45 SDO 1 - CSC 1 Noordwolde 1-2
01-10-2014 20.15 SDO 1   AVC'69 3 Noordwolde 2-0
03-10-2014 20.15 LVC 3 - SDO 1 Lemmer 1-2
17-10-2014 20.45 SDO 1 - AVC '69 3 Noordwolde 3-0
24-10-2014 20.45 SDO 1 - OPM 4 Noordwolde 3-0
31-10-2014 21.15 VC Joure 4 - SDO 1 Joure 1-2
07-11-2014 20.45 SDO 1 - SNVV 2 Noordwolde 3-0 
14-11-2014 21.15 SNVV 3 - SDO 1 St. Nicolaasga 0-3
21-11-2014 21.15 LVC 2 - SDO 1 Lemmer 3-0
28-11-2014 20.45 SDO 1 - Sparta 1 Noordwolde 1-2
12-12-2014 20.15 Terherne 2 - SDO 1 Akkrum 1-2
12-01-2015 19:45 Steggerda 1 - SDO 1 Wolvega 2-0 (beker)
16-01-2015 20.45 SDO 1 - SNVV 3 Noordwolde 2-1
23-01-2015 19.45 SDO 1 - VC Joure 4 Noordwolde 2-1
30-01-2015 20.45 AVC '69 3 - SDO 1 Akkrum 2-1
06-03-2015 20.15 SNVV 2 - SDO 1 St. Nicolaasga 0-3
13-03-2015 20.45 SDO 1 - LVC 2 Noordwolde 1-2
25-03-2015 20.00 SDO 1 - LVC 3 Noordwolde 3-0
27-03-2015 20.45 SDO 1 - Terherne 2 Noordwolde 2-1
10-04-2015 19.45 Sparta 1   - SDO 1 Munnekeburen 1-2
17-04-2014 20.15 OPM 4 - SDO 1 Heerenveen 0-3
24-04-2015 20.15 CSC 1 - SDO 1 Joure 3-0

 

Overige informatie:

Trainingstijd: woensdagavond 20:30 – 21:30 uur
Contributie: € 12,75 per maand





Agenda:   

  

vrijdag 15 december 2017

Heren 2 - 19:45 uur - Oeverzwaluwen - Noordwolde

B-Jeugd - 19:45 uur - Vovem'90 3 - Noordwolde

Dames 1 - 21:00 uur - Tsjukemarders 2 - Noordwolde

Heren 1 - 21:00 uur - Advendo 2 - Noordwolde

 

zaterdag 16 december 2017

CMV toernooi in Akkrum/Tjalleberd 

 

woensdag 27 december 2017

Geen training

 

woensdag 3 januari 2017

Nieuwjaarstoernooi

 

vrijdag 12 januari 2018

B-Jeugd - 19:45 uur - Top en Twel 1 - Noordwolde

Dames 2 - 20:15 uur - LVVO - Langweer

Heren 2 - 20:45 uur - Hercules 1 - Noordwolde

Dames 1 - 20:45 uur - De Griffioen 2 - Wolvega

Heren 1 - 21:00 uur - L.V.C. 3 - Lemmer

 

zaterdag 13 januari 2018

CMV toernooi in Nieuwehorne


vrijdag 19 januari 2018

Dames 2 - 19:45 uur - Advendo 3 - Noordwolde

Heren 2 - 19:45 uur - OPM 4 - Noordwolde

Heren 1 - 21:00 uur - De Griffioen 3 - Noordwolde

 

zaterdag 20 januari 2018

B-Jeugd - 12:00 uur - v.c. Joure 3 - Joure

 

dinsdag 23 janurai 2018

Recreanten - Dorpencompetitie Vledder