Volleybalvereniging SDO
Samenspel Doet Overwinnen
Heren 2014-2015

 

Teamsamenstelling:

Gerrit Bouius
Sierd Dolstra
Eric van Drie
Hans Jongedijk
Albert Kleinhoven
Jos Nieuwenburg
Jacob Oosterveld
Richard van Soolingen


Trainer: Anja Wijngaard
Coach: Vacant

Tassensponsor:  

VST Kantoormeubilair
IJsbaarweg 36
8391 HZ Noordwolde
www.vstkantoormeubilair.nl

 

Klik hier voor het programma, uitslagen en standen op de Nevobo site.

Uitslagen SDO Heren 1 3e klasse Heerenveen seizoen 2014-2015

Datum Tijd Team thuis   Team uit Plaats Uitslag
26-09-2014 20.45 SDO 1 - CSC 1 Noordwolde 1-2
01-10-2014 20.15 SDO 1   AVC'69 3 Noordwolde 2-0
03-10-2014 20.15 LVC 3 - SDO 1 Lemmer 1-2
17-10-2014 20.45 SDO 1 - AVC '69 3 Noordwolde 3-0
24-10-2014 20.45 SDO 1 - OPM 4 Noordwolde 3-0
31-10-2014 21.15 VC Joure 4 - SDO 1 Joure 1-2
07-11-2014 20.45 SDO 1 - SNVV 2 Noordwolde 3-0 
14-11-2014 21.15 SNVV 3 - SDO 1 St. Nicolaasga 0-3
21-11-2014 21.15 LVC 2 - SDO 1 Lemmer 3-0
28-11-2014 20.45 SDO 1 - Sparta 1 Noordwolde 1-2
12-12-2014 20.15 Terherne 2 - SDO 1 Akkrum 1-2
12-01-2015 19:45 Steggerda 1 - SDO 1 Wolvega 2-0 (beker)
16-01-2015 20.45 SDO 1 - SNVV 3 Noordwolde 2-1
23-01-2015 19.45 SDO 1 - VC Joure 4 Noordwolde 2-1
30-01-2015 20.45 AVC '69 3 - SDO 1 Akkrum 2-1
06-03-2015 20.15 SNVV 2 - SDO 1 St. Nicolaasga 0-3
13-03-2015 20.45 SDO 1 - LVC 2 Noordwolde 1-2
25-03-2015 20.00 SDO 1 - LVC 3 Noordwolde 3-0
27-03-2015 20.45 SDO 1 - Terherne 2 Noordwolde 2-1
10-04-2015 19.45 Sparta 1   - SDO 1 Munnekeburen 1-2
17-04-2014 20.15 OPM 4 - SDO 1 Heerenveen 0-3
24-04-2015 20.15 CSC 1 - SDO 1 Joure 3-0

 

Overige informatie:

Trainingstijd: woensdagavond 20:30 – 21:30 uur
Contributie: € 12,75 per maand





Agenda:   

  

dinsdag 17 oktober 2017

Recreanten - Dorpencompetitie Vledder

 

vrijdag 20 oktober 2017

B-Jeugd - 19:00 uur - N.O.K. 1 - Oudemirdum

Dames 2 - 21:30 uur - HeVoC'89 10 - Heerenveen

 

woensdag 25 oktober 2017

Jaarvergadering

 

vrijdag 3 november 2017

Dames 2 - 19:45 uur - Wordt Kwiek 4 - Noordwolde

Heren 2 - 19:45 uur - Punt Ut 1 - Noordwolde

Heren 1 - 21:00 uur - Terherne 1 - Noordwolde

 

zaterdag 4 november 2017

CMV toernooi in Sint Nicolaasga

 

vrijdag 10 november 2017

Heren 2 - 19:00 uur - Wordt Kwiek 2 - Jubbega

Dames 2 - 19:45 uur - HeVoC'89 10 - Noordwolde

B-Jeugd - 19:45 uur - Vovem'90 3 - Noordwolde

Heren 1 - 21:30 uur - Herculse 1 - Tjalleberd

 

dinsdag 14 november 2017

Recreanten - Dorpencompetitie Vledder

 

woensdag 15 november 2017

Dames 1 - 20:00 uur - A.V.C.'69 8 - Noordwolde

 

vrijdag 17 november 2017

Heren 1 - 19:15 uur - Reva 2 - Gorredijk

Dames 2 - 19:15 uur - Advendo 3 - Langezwaag

Heren 2 - 19:30 uur - Punt Ut 1 - Blauwhuis

B-Jeugd - 19:45 uur - N.O.K. 1 - Noordwolde

Dames 1 - 20:15 uur - Reva 4 - Gorredijk

 

vrijdag 24 november 2017

Dames 1 - 20:15 uur - HVC Hemrik - Hemrik

Heren 2 - 21:00 uur - Steggerda 2 - Noordwolde

 

zaterdag 25 november 2017

B-Jeugd - 12:00 uur - VC Sneek 7 - Sneek

CMV toernooi in Joure

 

 

woensdag 27 december 2017

Geen training

 

woensdag 3 januari 2017

Nieuwjaarstoernooi