Volleybalvereniging SDO
Samenspel Doet Overwinnen
Dames 2014-2015

 

Teamsamenstelling:

Renee Booiman
Inge van der Geest
Yvonne Grootoonk (alleen trainen)
Trijntje Hoekstra
Jeannette Kleinhoven
Kim van Koppen
Mirjam Liefers (alleen trainen)
Angela Veldhuizen
Lorian van Pijkeren
Mary Spoelstra
Martine van Valkenhoef
Joyce van der Walle (alleen trainen)
Anja Wijngaard

Trainer: Jeroel Veldhuizen
Coach: Jeroel Veldhuizen

Seizoensfoto 2012-2013; presentatie kleding

 

Kledingsponsor:

 

Industriestraat 25
8392 AG Noordwolde
o561-431400
www.kranendonkschilders.nl

 

Klik hier voor het programma, uitslagen en standen op de Nevobo site.

Uitslagen SDO Dames 1 4e klasse Heerenveen 2014-2015:

Datum Tijd Team thuis   Team uit Plaats Uitslag
19-09-2014 20.45 SDO 1 - Tsjukemarders 4 Noordwolde 2-0 (beker)
26-09-2014 19.45 SDO 1 - LVC 5 Noordwolde 1-2
03-10-2014 20.45 Sparta 3 - SDO 1 Munnekeburen 0-3
10-10-2014 20.15 VC Joure 5 - SDO 1 Joure 1-2
17-10-2014 20.45 SDO 1 - Wordt Kwiek 3 Noordwolde 3-0
31-10-2014 20.45 SDO 1 - Thor 2 Noordwolde 1-2
07-11-2014 19.30 Thor 2 - SDO 1 Gorredijk 0-3
21-11-2014 20.45 SDO 1 - SNVV 4 Noordwolde 3-0
28-11-2014 20.45 SDO 1 - AVC '69 6 Noordwolde 3-0
12-12-2014 20.45 SDO 1 - Hevoc '89 6 Noordwolde 1-2
09-01-2015 20.15 LVC 5 - SDO 1 Lemmer 1-2
23-01-2015 19.45 SDO 1 - Sparta 3 Noordwolde 3-0
02-02-2015 20.45 Hevoc '89 6 - SDO 1 Wolvega 0-2 (beker)
20-02-2015 20.00 Wordt Kwiek 3 - SDO 1 Jubbega 0-3
06-03-2015 19.15 SNVV 4 - SDO 1 St. Nicolaasga 1-2
16-03-2015 19.45 SDO 1 - SNVV 5  Wolvega 2-0 (beker)
20-03-2015 20.45 AVC '69 6 - SDO 1 Akkrum 2-1
13-04-2015 21.00 Hevoc '89 6 - SDO 1 Heerenveen 1-2
17-04-2015 19.45 SDO 1 - VC Joure 5 Noordwolde 2-1
08-05-2015 19.30 SDO 1 - SNVV 4  Heerenveen 0-2 (finale)

 

Overige informatie:

Trainingstijd: woensdagavond 19:00 – 20:30 uur
Contributie: € 12,75 per maand


















Agenda:   

  

vrijdag 15 december 2017

Heren 2 - 19:45 uur - Oeverzwaluwen - Noordwolde

B-Jeugd - 19:45 uur - Vovem'90 3 - Noordwolde

Dames 1 - 21:00 uur - Tsjukemarders 2 - Noordwolde

Heren 1 - 21:00 uur - Advendo 2 - Noordwolde

 

zaterdag 16 december 2017

CMV toernooi in Akkrum/Tjalleberd 

 

woensdag 27 december 2017

Geen training

 

woensdag 3 januari 2017

Nieuwjaarstoernooi

 

vrijdag 12 januari 2018

B-Jeugd - 19:45 uur - Top en Twel 1 - Noordwolde

Dames 2 - 20:15 uur - LVVO - Langweer

Heren 2 - 20:45 uur - Hercules 1 - Noordwolde

Dames 1 - 20:45 uur - De Griffioen 2 - Wolvega

Heren 1 - 21:00 uur - L.V.C. 3 - Lemmer

 

zaterdag 13 januari 2018

CMV toernooi in Nieuwehorne


vrijdag 19 januari 2018

Dames 2 - 19:45 uur - Advendo 3 - Noordwolde

Heren 2 - 19:45 uur - OPM 4 - Noordwolde

Heren 1 - 21:00 uur - De Griffioen 3 - Noordwolde

 

zaterdag 20 januari 2018

B-Jeugd - 12:00 uur - v.c. Joure 3 - Joure

 

dinsdag 23 janurai 2018

Recreanten - Dorpencompetitie Vledder