Volleybalvereniging SDO
Samenspel Doet Overwinnen
A-Jeugd

 

Teamsamenstelling 2014-2015:

Sjoerd van Drie
Jasper Kamphorst
Martine Kleinhoven
Tess Kroon
Joelle Schouten
Jos Spoelstra
Pascal Veenhouwer

Trainer: Sigurd van Starkenburg
Coach: Jan Veenhouwer

Klik hier voor het programma, uitslagen en standen op de Nevobo site. 

Uitslagen SDO Junioren A Heerenveen seizoen 2014-2015

Datum Tijd Team thuis   Team uit Plaats Uitslag
19-09-2014 19:15 L.V.C. XA 1 - SDO XA 1 Lemmer 0-3
03-10-2014 19:45 SDO XA 1 - vc Buitenpost XA 1 Noordwolde 1-2
24-10-2014 19:45 SDO XA 1 - v.v. Bakkeveen XA 1 Noordwolde 2-1
07-11-2014 19:15 Oudehaske XA 1 - SDO XA 1 Heerenveen 1-2
14-11-2014 19:45 SDO XA 1 - L.V.C. XA 1 Noordwolde 3-0
21-11-2014 20:15 Oudehaske XA 1 - SDO XA 1 Heerenveen 1-2
28-11-2014 19:45 SDO XA 1 - v.v. Bakkeveen XA 1 Noordwolde 3-0
12-12-2014 19:15 L.V.C. XA 1 - SDO XA 1 Lemmer 0-3
09-01-2015 19:45 SDO XA 1 - Oudehaske XA 1 Noordwolde 3-0
23-01-2015 19:45 SDO XA 1 - Oudehaske XA 1 Noordwolde 3-0 
29-01-2015 19:15 v.v. Bakkeveen XA 1 - SDO XA 1 Marum 0-3
13-02-2015 19:45 SDO XA 1 - vc Buitenpost XA 1 Noordwolde 2-1
02-03-2015 19:30 vc Buitenpost XA 1 - SDO XA 1 Buitenpost 0-3
13-03-2015 19:45 SDO XA 1 - L.V.C. XA 1 Noordwolde 3-0
19-03-2015 19:15 vc Buitenpost XA 1 - SDO XA 1 Buitenpost 0-3
09-04-2015 19:15 v.v. Bakkeveen XA 1 - SDO XA 1 Marum 1-2

 

Overige informatie:

Trainingstijden: woensdagavond 18:30 – 19:30 uur
Contributie: € 9,75 per maand




Agenda:   

  

vrijdag 15 december 2017

Heren 2 - 19:45 uur - Oeverzwaluwen - Noordwolde

B-Jeugd - 19:45 uur - Vovem'90 3 - Noordwolde

Dames 1 - 21:00 uur - Tsjukemarders 2 - Noordwolde

Heren 1 - 21:00 uur - Advendo 2 - Noordwolde

 

zaterdag 16 december 2017

CMV toernooi in Akkrum/Tjalleberd 

 

woensdag 27 december 2017

Geen training

 

woensdag 3 januari 2017

Nieuwjaarstoernooi

 

vrijdag 12 januari 2018

B-Jeugd - 19:45 uur - Top en Twel 1 - Noordwolde

Dames 2 - 20:15 uur - LVVO - Langweer

Heren 2 - 20:45 uur - Hercules 1 - Noordwolde

Dames 1 - 20:45 uur - De Griffioen 2 - Wolvega

Heren 1 - 21:00 uur - L.V.C. 3 - Lemmer

 

zaterdag 13 januari 2018

CMV toernooi in Nieuwehorne


vrijdag 19 januari 2018

Dames 2 - 19:45 uur - Advendo 3 - Noordwolde

Heren 2 - 19:45 uur - OPM 4 - Noordwolde

Heren 1 - 21:00 uur - De Griffioen 3 - Noordwolde

 

zaterdag 20 januari 2018

B-Jeugd - 12:00 uur - v.c. Joure 3 - Joure

 

dinsdag 23 janurai 2018

Recreanten - Dorpencompetitie Vledder